BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» PITANJA - RELIGIJA
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 EmptyToday at 13:10 by Aleksandar

» Biblijski razgovori
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

April 2024

SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar


+6
Nathanael
kuzma
Vlatko
SimaS
beka26
PavleS
10 posters

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3722
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 10/5/2015, 19:16

    Ako bismo birali top 5 religijskih obmana u istoriji nove ere, lista bi mogla izgledati ovako:
    1. Crkva koja se lažno predstavlja kao hrišćanska.
    2. Vjerovanje u zagrobni život (raj, čistilište, pakao).
    3. Harizmatski pokret.
    4. "Akademsko" tumačenje Biblije i lažna interpretacija proročanstava (preterizam i futurizam).
    5. Lažirana služba Bogu i lažni dan odmora.
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Nathanael 25/5/2015, 13:03

    https://www.youtube.com/watch?v=mI7uHI1x09A

    Ovo mi je daleko najjače napravljen video,tj. serija videa o magiji .Ovaj čovjek što je sastavio i napravio ovu seriju je genijalan stvaraoc ,vrhunski posao je napravio .A odmah se vidi da je adventist ,vjerovatno izvan crkve,ali čvrsto i pametno promovira znanje koje je dobio iz Biblije i Duha Proroštva .

    Doslovno je raskrinkao sve glavne magičare za koje su ljudi mislili da to rade svojim silom . Nevjerovatna serija videa,pogledajte ,jedan od najboljih materijala o superprirodnom na cijelom You Tubeu ,ali i izvan .
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Nathanael 25/5/2015, 13:10

    https://www.youtube.com/watch?v=anMqVWTd8-w

    Ovaj lik ,Mike Super se zove,ima nevjerovatnu priču ,ali demonsku .Kao mali je sa samo 5 godina čuo glas i upoznao se sa nekim duhom ,za kojega i danas misli da je duh ,a ne demon vjerovatno . On mu daje nadnaravne moći i jedini je magičar da je to otvoreno tako predstavio .Doslovno što rade,to je prešlo svaku granicu ,vidi se da je kraj svijeta brzo ,zaista impresivno ,cijela publika se prestrašila i očarala u isto vrijeme,zamalo srčani nisu dobili .Ovaj video je još i najslabiji što radi u drugim videima isto na America Got Talent .Mike je osvojio to natjecanje .Doslovno je prizvao duha koji je učinio čudo i vjerovatno radi tako iskrenog služenja demonu je osvojio .Opasne su to stvari ,ali primjetio sam i da su ti magičari extra simpa ljudi ,da tako kažem ,odlično govore ,zabavno ,dakle jako primamljivo biblijski neobrazovanoj publici .Pazite ovo bilo koje dijete od 12-15 godina u bilo kojoj kršćanskoj crkvi ,koje čita Bibliju ,može lako shvatiti da je magija ,ali očito da Zapadnjaci ,ali i ostali narodi danas ,ne shvaćaju .Zašto? To je duboko pitanje,ali pljeskali su mu ,kao da je dobro uradio ,a ne prizvao demona da napravi čudo .

    Prije nije bilo ovoliko magičara,danas ih ima 20-30 ,tko zna koliko ,mislim na poznate koji nastupaju na Tv i rade znanstveno neobjašnjiva čuda ,a prije je bio samo Copperfield i još možda dva ,tri .Ovo se doslovno zahuktava i ispunjavaju se riječi Ellen White kako će se spiritualizam sve više i više širiti prije kraja svijeta . Ljudi zapanjeno plješću i klanjaju se svemu tome .

    Cilj glavni je da se Isusa Krista predstavi kao običnog magičara ,a ne Spasitelja .
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Nathanael 5/6/2015, 22:50

    https://www.youtube.com/watch?v=P3ZDoCqnchc

    Najviše ovoga ima u južnoameričkim ,afričkim i siromašnim azijskim državama ,bar mi se tako doima .
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 2/11/2015, 00:10

    Da li znate mozda neki slucaj stvarnog cuda da je neki obraceni hriscanin iscijeljen Bozijom silom (npr.da je slijepi progledao, hromi prohodao i sl.), znam da je obracenje covjeka najvece cudo ali da li se uz to desilo i fizicko ozdravljenje a da je zabiljezen taj slucaj ?
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3722
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 2/11/2015, 09:42

    Kalina7 (citat):Da li znate mozda neki slucaj stvarnog cuda da je neki obraceni hriscanin iscijeljen Bozijom silom (npr.da je slijepi progledao, hromi prohodao i sl.), znam da je obracenje covjeka najvece cudo ali da li se uz to desilo i fizicko ozdravljenje a da je zabiljezen taj slucaj ?  
    Božja čuda nikad nijesu u funkciji izazivanja senzacija, ali tačno je da duhovno iscjeljenje može donijeti i fizičko, ako Bog upotrijebi element stvaralačke obnoviteljske sile. Kroz biblijsku istoriju to se ponekad događalo, a posebno u vrijeme rane hrišćanske zajednice kad je trebalo potvrditi djelo Mesije napadnuto jednako od otpalog judaizma i neznaboštva.

    Pred kraj vremena milosti, kad urgentnost situacije to bude zahtijevala, takvih pojava biće opet. Pali anđeli takođe će preko svojih ljudskih oruđa činiti čuda, i već ih čine.

    Da bi Bog djelovao na takav način, prvo što je potrebno je ispoljavanje prave vjere, a drugo posebne okolnosti kad je to na istinsku dobrobit i spasenje onih koji se nađu pod uticajem takve sile ispoljavanja Božjeg Duha.

    Možda najbolje objašnjenje o tome koje nam pomaže da ispravno shvatimo ovo pitanje daje apostol Pavle u Jevrejima 11. glava: "Žene su vaskrsenjem dobile svoje mrtve. A drugi su bili mučeni jer nisu prihvatili da budu oslobođeni, kako bi dobili bolje vaskrsenje... I svi su oni kroz vjeru dobili svjedočanstvo, ne primivši obećanje."

    Dakle, čak ni čudo ponovnog vraćanja u ovozemaljski život, kao što je recimo bio slučaj sa djetetom zapisan u 2. Carevima 4. glava, ili Djelima 20. glava, nije ravno niti se može mjeriti sa konačnim ciljem Božjih obećanja tj. dobijanju vječnog života. Zapazite šta kaže apostol Pavle, da su neki odbili izbavljenje kako bi dobili vaskrsenje u vječni život. Ali ljudska prirodna je sebična, pa bismo mi i pare i jare. Nadam se da shvatate poentu.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 2/11/2015, 19:01

    Skroz jasno. U potpunosti.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Klinicka smrt

    Komentar  Batret 18/5/2016, 13:57

    Pozdrav, evo jedno iskustvo klinicke smrti koja se ne dogadja cesto.

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3722
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 18/5/2016, 14:33

    Batret (citat):Pozdrav, evo jedno iskustvo klinicke smrti koja se ne dogadja cesto.

    Događa se sve prema vjerovanjima i željama nepokajanih ljudi, ogrezlih u paganizam i okultizam. A ko im ispunjava želje, pogodi sam. Imaš dvije opcije.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 18/5/2016, 15:16

    PavleS (citat):
    Batret (citat):Pozdrav, evo jedno iskustvo klinicke smrti koja se ne dogadja cesto.

    Događa se sve prema vjerovanjima i željama nepokajanih ljudi, ogrezlih u paganizam i okultizam. A ko im ispunjava želje, pogodi sam. Imaš dvije opcije.

    Gledajte video iako je sat vremena, pa vidi ti.. ja ne vidim nista lose u tome od ateista sad ide propovijeda evandjele cojvek? Cudno je svama ljudi moji nista ne priznate da je od Boga.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3722
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 18/5/2016, 15:29

    Može samo da propovijeda okultizam iz takvog iskustva kao na hiljade sličnih što rade.
    Međutim, tvoj lični izbor mogu biti takvi propovjednici, ne i naš. Dakle, mi ne možemo reklamirati ovakve pojave, možemo ih samo postaviti u temu gdje pripadaju.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 6/6/2016, 15:56



    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 16:58

    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 16:59

    Prije 6 dana.



    Poruka, nasao sam na engleskom..o jednom sajtu o medjugorje.

    “Dear children, As the Mother of the Church, as your mother, I am smiling as I look at you: how you are coming to me, how you are gathering around me, how you are seeking me. My comings among you are proof of how much Heaven loves you. They indicate to you the way to eternal life, to salvation. My apostles, you who strive to have a pure heart and to have my Son in it, you are on the good way. You who are seeking my Son are seeking the good way. He left many signs of His love. He left hope. It is easy to find Him if you are ready for sacrifice and penance—if you have patience, mercy and love for your neighbors. Many of my children do not see and do not hear because they do not want to. They do not accept my words and my works, yet through me, my Son calls everyone. His Spirit illuminates all of my children in the light of the Heavenly Father, in the unity of Heaven and Earth, in mutual love—because love invokes love and makes works more important than words. Therefore, my apostles, pray for your Church, love it and do works of love. No matter how betrayed or wounded, it is here because it comes from the Heavenly Father. Pray for your shepherds so that in them you may see the greatness of the love of my Son. Thank you.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 17:57

    Batret (citat):Prije 6 dana.



    Poruka, nasao sam na engleskom..o jednom sajtu o medjugorje.

    “Dear children, As the Mother of the Church, as your mother, I am smiling as I look at you: how you are coming to me, how you are gathering around me, how you are seeking me. My comings among you are proof of how much Heaven loves you. They indicate to you the way to eternal life, to salvation. My apostles, you who strive to have a pure heart and to have my Son in it, you are on the good way. You who are seeking my Son are seeking the good way. He left many signs of His love. He left hope. It is easy to find Him if you are ready for sacrifice and penance—if you have patience, mercy and love for your neighbors. Many of my children do not see and do not hear because they do not want to. They do not accept my words and my works, yet through me, my Son calls everyone. His Spirit illuminates all of my children in the light of the Heavenly Father, in the unity of Heaven and Earth, in mutual love—because love invokes love and makes works more important than words. Therefore, my apostles, pray for your Church, love it and do works of love. No matter how betrayed or wounded, it is here because it comes from the Heavenly Father. Pray for your shepherds so that in them you may see the greatness of the love of my Son. Thank you.
    Strahota ! Nisam shvatila sta je ova Mirjana ? Neki medijum ?Komunicira sa "Marijom" ?
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 17:59

    Da ovo je jedna od 6 vidjelaca koja vidi Mariju skoro jednom mjesecno, ponekad samo jedan put u godini. Ona ima ukazanja od 1981 do dan danas, i ima 10 tajni koja ce reci kad bude vrijeme da kaze. Sta mislite? Ja vjerujem jer da je od neprijatelja kako tvrdi neko ne bi dozvolio Bog od 1981 do dan danas prevare?

    P.S Mirjana se zove ova zena.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 18:42

    Batret (citat):Da ovo je jedna od 6 vidjelaca koja vidi Mariju skoro jednom mjesecno, ponekad samo jedan put u godini. Ona ima ukazanja od 1981 do dan danas, i ima 10 tajni koja ce reci kad bude vrijeme da kaze. Sta mislite? Ja vjerujem jer da je od neprijatelja kako tvrdi neko ne bi dozvolio Bog od 1981 do dan danas prevare?

    P.S Mirjana se zove ova zena.
    Prije svega, ovdje se ne radi o "Mariji" nego o demonu. Drugo, Marija se nigdje ne spominje u Bibliji kao predmet obozavanja, sva hvala i slava i obozavanje pripada Bogu Ocu i Njegovom Sinu Isusu Hristu. Tacka. Bog je toliko transparentan i jasan da ne treba da pravi kontra-tezu demonima i da nam se dokazuje. Sto vise budes istrazivao shvatices i lako ces moci da prepoznas duhove ( dobre/zle). Na ovom videu se radi o klasicnom demonskom uplitanju i nekoj vrsti "mirnog" transa ili hipnoze. Ovako nesto slicno mozes vidjeti u pravoslavlju npr.pod Ostrogom (cak i zvuke kao na snimku plakanje, mucenje, nekad cak vrisku i napade demonizovanih osoba). Imas dobru seriju predavanja na YouTubu o Mariji i obozavanju. Sad cu da pronadjem i da ti posaljem.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 18:47

    Jovana (citat):
    Batret (citat):Da ovo je jedna od 6 vidjelaca koja vidi Mariju skoro jednom mjesecno, ponekad samo jedan put u godini. Ona ima ukazanja od 1981 do dan danas, i ima 10 tajni koja ce reci kad bude vrijeme da kaze. Sta mislite? Ja vjerujem jer da je od neprijatelja kako tvrdi neko ne bi dozvolio Bog od 1981 do dan danas prevare?

    P.S Mirjana se zove ova zena.
    Prije svega, ovdje se ne radi o "Mariji" nego o demonu. Drugo, Marija se nigdje ne spominje u Bibliji kao predmet obozavanja, sva hvala i slava i obozavanje pripada Bogu Ocu i Njegovom Sinu Isusu Hristu. Tacka. Bog je toliko transparentan i jasan da ne treba da pravi kontra-tezu demonima i da nam se dokazuje. Sto vise budes istrazivao shvatices i lako ces moci da prepoznas duhove ( dobre/zle). Na ovom videu se radi o klasicnom demonskom uplitanju i nekoj vrsti "mirnog" transa ili hipnoze. Ovako nesto slicno mozes vidjeti u pravoslavlju npr.pod Ostrogom (cak i zvuke kao na snimku plakanje, mucenje, nekad cak vrisku i napade demonizovanih osoba). Imas dobru seriju predavanja na YouTubu o Mariji i obozavanju. Sad cu da pronadjem i da ti posaljem.
    Nesto vise o kultu djevice Mariji u ovoj seriji predavanja:
     https://youtu.be/qKC3TFqeaMk
    Svako dobro. Smile
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 18:48

    Ja znam da Marija koja je u rimokatolicizmu ne postoji u Bibliji, ali kako objasnjavas da se ukazuje tamo od 1981? Zasto bi Bog dopustio toliko dugo? Vidi i poruku.. i jos je dala 10 tajni.. ne znam. Ne mozemo da tvrdimo sta je..
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 18:57

    Batret (citat):Ja znam da Marija koja je u rimokatolicizmu ne postoji u Bibliji, ali kako objasnjavas da se ukazuje tamo od 1981? Zasto bi Bog dopustio toliko dugo? Vidi i poruku.. i jos je dala 10 tajni.. ne znam. Ne mozemo da tvrdimo sta je..
    Pa ? Kakve to veze ima sto se pojavljuje od 1981 ? Naravno da to uopste ne znaci da ima Boziji pecat. Istrazuj i trazi i naci ces i otvorice ti se. Pa kad znas sto je nejasno onda ? Naravno da ne postoji ni u kakvom obliku obozavanje Marije, Bogorodice i kako god. Cus 10 tajni. Ne nasijedaj na gluposti. Bog nema nikakve tajne sa nama. Sam Hristos je to potvrdio kad je bio na zemlji. Sve sto je uradio da je bilo javno. Pogledaj ova predavanja molim te. Sigurno ce ti biti mnogo toga jasnije i neka ti Gospod otvori oci za istinu. Srecno.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 19:04

    Jovana (citat):
    Batret (citat):Ja znam da Marija koja je u rimokatolicizmu ne postoji u Bibliji, ali kako objasnjavas da se ukazuje tamo od 1981? Zasto bi Bog dopustio toliko dugo? Vidi i poruku.. i jos je dala 10 tajni.. ne znam. Ne mozemo da tvrdimo sta je..
    Pa ? Kakve to veze ima sto se pojavljuje od 1981 ? Naravno da to uopste ne znaci da ima Boziji pecat. Istrazuj i trazi i naci ces i otvorice ti se. Pa kad znas sto je nejasno onda ? Naravno da ne postoji ni u kakvom obliku obozavanje Marije, Bogorodice i kako god. Cus 10 tajni. Ne nasijedaj na gluposti. Bog nema nikakve tajne sa nama. Sam Hristos je to potvrdio kad je bio na zemlji. Sve sto je uradio da je bilo javno. Pogledaj ova predavanja molim te. Sigurno ce ti biti mnogo toga jasnije i neka ti Gospod otvori oci za istinu. Srecno.

    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim

    Sve najbolje.

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3722
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 8/6/2016, 19:50

    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim
    Bog dopušta mnogo toga više hiljada godina. On ništa što je važno za spasenje čovjeka nije izostavio, a ljudi odlučuju slobodnom voljom da poslušaju ili ne poslušaju. Oni koji traže "vjersko iskustvo" ili "pomoć" u stvarima koje Bog izričito zabranjuje samo dobijaju to što hoće. To je vrlo jednostavno.
    avatar
    Radule


    Broj komentara : 24
    Registration date : 2016-01-04

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Radule 8/6/2016, 20:03

    Na nama je da na plemenit i ponizan nacin citamo Bibliju, pa tako necemo biti u nedoumici je li to od boga ili ne. ako se ne drzimo pisma normalno je da cemo biti prevareni i fascinirani demonskim cudima i prevarama. Na taj nacin demoni ne varaju samo u periodu od 30 godina nego to vazi kroz citavu ljudsku istoriju.. po vama batret sto duze demoni varaju vise ste fascinirani.. drzite se biblije i cuda mjerite njome.
    avatar
    ljuba79


    Broj komentara : 127
    Registration date : 2015-07-23

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Nismo li u ime Tvoje prorokovali, i Tvojim imenom đavole izgonili, i Tvojim imenom čudesa mnoga tvorili?

    Komentar  ljuba79 8/6/2016, 21:14

    Matej 7.
    21 Neće svaki koji mi govori: Gospode! Gospode! Ući u carstvo nebesko; no koji čini po volji Oca mog koji je na nebesima.
    22 Mnogi će reći meni u onaj dan: Gospode! Gospode! Nismo li u ime Tvoje prorokovali, i Tvojim imenom đavole izgonili, i Tvojim imenom čudesa mnoga tvorili?
    23 I tada ću im ja kazati: Nikad vas nisam znao; idite od mene koji činite bezakonje.

    Ovo su definitivno stihovi koji se trebaju naci kod ove teme...
    avatar
    beka26


    Broj komentara : 204
    Registration date : 2012-01-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  beka26 8/6/2016, 22:57


    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim

    Nema ti šta tu da misliš, jer je jasno ko dan da izjave tog entiteta koji im se javlja ne mogu proći Biblijski test. Npr. "posrednica , majka Božija, traženje da joj se prave kipovi i da im se klanja" itd.
    Imam doticaja sa takvim tipom ljudi kao što su ta Mirjana i ostali oko nje.
    Toliko su demonizovani i mozgovi su im toliko isprani da im možete ukazivati na Biblijske tekstove i dokaze koliko hoćete, oni ih jednostavne ne vide, ne shvaćaju ili ignoriraju.
    Zato ovaj stihi iz 2. solunjanima vrijedi za njih:
    2. Solunjanima 2,11 I zato će im Bog poslati silu prijevare, da vjeruju laži;




    Sponsored content


    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 26/4/2024, 17:52