BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

December 2016

SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

PAGANSKI I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

Share

Nathanael

Broj komentara : 171
    Registration date : 2014-10-31

Re: PAGANSKI I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

Komentar  Nathanael on 1/7/2015, 21:25

PavleS (citat):Citat sa nekog nacionalističkog (pravoslavnog) foruma (konvertovano u latinicu):

Sergian:
    Novakov Grujica ::
    A van Crkve, kao što znamo, nema Spasenja.

Znači za Avrama, Mojsija, Isus Navina, Cara Davida... I ostale koji nisu bili deo Crkve Pravoslavne nema nade?Kakva šteta, a bili su pobožni ljudi.
    Svi nabrojani su bili u adu (paklu) do Velike Subote i tada su nakon jevanđeljske propovedi Gospodnje izbavljeni iz ada.

Crkva Hristova je osnovana tek kasnije, tj. na Pedesetnici.

Koliko čovjek mora da bude duhovno razvaljen da vjeruje popovskim paganskim bajkama...

Hehe ,što je najjače meni osobno ,članovi religija jače vjeruju i vatrenije propovjedaju vjerovanja religije ,nego same duhovne vođe Very Happy . Danas je kao i prije ,stanje je kao u dalekoj povijesti . Jednako kao i antički pogani ,koji su vjerovali da služe dobrom cilju i da će dobiti zagrobni život ,tako i današnji ljudi ,ništa se nije promjenilo ,osim što se više ne govori otvoreno da se služi Baalu ,nego još gore, suptilno se nastupa kao na kakvoj pozornici .Puno je lakše bilo prije 3500 godina vidjeti istinu i spasiti se ,nego danas ,kada je sve tako fino izvana ,da moraš biti hiperzainteresiran za istinu da bi je našao ,ako si talentiran za čitanje ili kalkulacije o tome što je istina i nakraju da saznaš što Stvoritelj zahtjeva od tebe , i da je sve čemu su te učili od malena sotonska otrovna varka .

PavleS
    Admin

Broj komentara : 2899
    Registration date : 2008-11-01

Komentar  PavleS on 2/7/2015, 13:43

Radikalni islamizam nastavlja da se širi, uprkos brojnim pokušajima da mu se stane na put. Džihadisti niču na sve strane, a poslednja dešavanja pokazuju da ne postoji zemlja na svetu koja je sigurna. Pred vama je jedan odgovor na pitanje kako islamisti uspevaju da zavrbuju toliki broj ljudi.

Opšti opis raja u islamskoj tradiciji bitno se razlikuje od koncepta u koji veruju hrišćani, i to u dve osnovne tačke: prvo, muslimani ne veruju da se raj iz koga su Adam i Eva proterani nalazi na Zemlji, i drugo, veruju da se u njemu uživa i telesno a ne samo duhovno.

Kuran raj naziva „dženet”, što doslovno znači „vrt, bašta”, a u njemu su građevine od zlata, srebra, bisera, dragulja, ima mnogo reka u kojima teku vode, med i mleko, svuda su prelepe planine i doline, ljudi se hrane voćem koje nikada ne truli, nose odeću koja je uvek mirisna kao i sve ostalo. Što su zasluge čoveka veće on je bliži Alahu, a oni kojima se dozvoli da ga vide su najzaslužniji od svih ljudi. Takođe, u dženetu nema tuge, straha i bola, već samo sreće, radosti i uživanja.

Konačno dolazimo do najkontraverznije stvari, najneobičnijeg obećanja: 72 pohotne device, skupa sa osam hiljada sluga za muškarce muslimane. Žene, muslimanke, će morati da se zadovolje sa po jednim muškarcem.

72 device u vizuri umetnika

Postoji nekoliko opisa ovih prelepih nevinih devojaka u raznim islamskih spisima, a neki od njih su to da imaju krupne i predivne oči koje su kao biseri, da nemaju dlaka na telu osim obrva i kose, da im je koža bela i providna, da su večno mlade, da imaju savršene grudi koje ne vise, da su skromne i da sklanjaju pogled pred muškarcem, da su duhovno čiste i da poseduju neutaživi seksualni nagon. Uz sve to nikada ne prolaze kroz menstrualni ciklus.

Pojedini islamski sholastičari koji deluju danas i predstavljaju inspiraciju za teroriste, uče da se do ove nagrade dolazi mučeništvom i žrtvovanjem za veru a protiv njenih neprijatelja i nevernika. Ono što rade je klasičan primer obmane slabije obrazovanih ljudi, i njihova manipulacija.

Prvo, sam Kuran uopšte ne spominje tačan broj devica, premda opisuje kako izgledaju. Brojke spominju hadisi, odnosno tekstovi o učenjima, delima i govorima proroka Muhameda, koji su od velike važnosti u islamu baš kao što su jevanđelja od velike važnosti u hrišćanstvu.

Drugo, Kuran ovu nagradu obećava ne samo onima koji dignu u vazduh sebe i gomilu nedužnih ljudi oko sebe (postoje islamski učenjaci koji će vam objasniti da takvi ljudi nikako ne idu u raj) već svim muslimanskim vernicima. Čak, Sunen ibn Madže, jedna od šest najpriznatijih hadiskih kolekcija, kao i Sunen al-Tirmidi, izričito kažu da će svaki vernik koji bude primljen u raj kao najmanju od svih nagrada dobiti večnu erekciju i 72 savršene žene koje su posebno od Alaha stvorene samo za tu priliku.

Problem nastaje zato što Kuran kaže i da će onaj koji se bori na Alahovom putu i pogine dobiti „veliku nagradu”, što se iz manipulativnih razloga povezuje sa hadisom al-Mikdama ibn Madi Karba koji uči da je nagrada za mučenika pomenuti broj devica.

Rezultat je takav da se recimo dešava da u Palestini majke šalju svoje maloletne sinove u samoubilačke napade.

Ruku na srce, ovo nije jedina nagrada koja je obećana „šehidu”, odnosno mučeniku za veru. Među njima su takođe oprost grehova u trenutku kad prolije krv, mesto u raju, pošteda od suđenja zagrobnog života, sigurnost tokom Sudnjeg dana, kruna od ponosa, rubin lepši od ovog sveta i svega u njemu, i mogućnost da se zauzme za sedamdeset svojih rođaka.

Nathanael

Komentar  Nathanael on 5/7/2015, 11:08

PavleS (citat):
    Radikalni islamizam nastavlja da se širi, uprkos brojnim pokušajima da mu se stane na put. Džihadisti niču na sve strane, a poslednja dešavanja pokazuju da ne postoji zemlja na svetu koja je sigurna. Pred vama je jedan odgovor na pitanje kako islamisti uspevaju da zavrbuju toliki broj ljudi.

Opšti opis raja u islamskoj tradiciji bitno se razlikuje od koncepta u koji veruju hrišćani, i to u dve osnovne tačke: prvo, muslimani ne veruju da se raj iz koga su Adam i Eva proterani nalazi na Zemlji, i drugo, veruju da se u njemu uživa i telesno a ne samo duhovno.

Kuran raj naziva „dženet”, što doslovno znači „vrt, bašta”, a u njemu su građevine od zlata, srebra, bisera, dragulja, ima mnogo reka u kojima teku vode, med i mleko, svuda su prelepe planine i doline, ljudi se hrane voćem koje nikada ne truli, nose odeću koja je uvek mirisna kao i sve ostalo. Što su zasluge čoveka veće on je bliži Alahu, a oni kojima se dozvoli da ga vide su najzaslužniji od svih ljudi. Takođe, u dženetu nema tuge, straha i bola, već samo sreće, radosti i uživanja.

Konačno dolazimo do najkontraverznije stvari, najneobičnijeg obećanja: 72 pohotne device, skupa sa osam hiljada sluga za muškarce muslimane. Žene, muslimanke, će morati da se zadovolje sa po jednim muškarcem.

72 device u vizuri umetnika

Postoji nekoliko opisa ovih prelepih nevinih devojaka u raznim islamskih spisima, a neki od njih su to da imaju krupne i predivne oči koje su kao biseri, da nemaju dlaka na telu osim obrva i kose, da im je koža bela i providna, da su večno mlade, da imaju savršene grudi koje ne vise, da su skromne i da sklanjaju pogled pred muškarcem, da su duhovno čiste i da poseduju neutaživi seksualni nagon. Uz sve to nikada ne prolaze kroz menstrualni ciklus.

Pojedini islamski sholastičari koji deluju danas i predstavljaju inspiraciju za teroriste, uče da se do ove nagrade dolazi mučeništvom i žrtvovanjem za veru a protiv njenih neprijatelja i nevernika. Ono što rade je klasičan primer obmane slabije obrazovanih ljudi, i njihova manipulacija.

Prvo, sam Kuran uopšte ne spominje tačan broj devica, premda opisuje kako izgledaju. Brojke spominju hadisi, odnosno tekstovi o učenjima, delima i govorima proroka Muhameda, koji su od velike važnosti u islamu baš kao što su jevanđelja od velike važnosti u hrišćanstvu.

Drugo, Kuran ovu nagradu obećava ne samo onima koji dignu u vazduh sebe i gomilu nedužnih ljudi oko sebe (postoje islamski učenjaci koji će vam objasniti da takvi ljudi nikako ne idu u raj) već svim muslimanskim vernicima. Čak, Sunen ibn Madže, jedna od šest najpriznatijih hadiskih kolekcija, kao i Sunen al-Tirmidi, izričito kažu da će svaki vernik koji bude primljen u raj kao najmanju od svih nagrada dobiti večnu erekciju i 72 savršene žene koje su posebno od Alaha stvorene samo za tu priliku.

Problem nastaje zato što Kuran kaže i da će onaj koji se bori na Alahovom putu i pogine dobiti „veliku nagradu”, što se iz manipulativnih razloga povezuje sa hadisom al-Mikdama ibn Madi Karba koji uči da je nagrada za mučenika pomenuti broj devica.

Rezultat je takav da se recimo dešava da u Palestini majke šalju svoje maloletne sinove u samoubilačke napade.

Ruku na srce, ovo nije jedina nagrada koja je obećana „šehidu”, odnosno mučeniku za veru. Među njima su takođe oprost grehova u trenutku kad prolije krv, mesto u raju, pošteda od suđenja zagrobnog života, sigurnost tokom Sudnjeg dana, kruna od ponosa, rubin lepši od ovog sveta i svega u njemu, i mogućnost da se zauzme za sedamdeset svojih rođaka.

Zanimalo me zašto ljudi rade terorizam i evo odgovora ,samo dokaz u prilog tezi da je ono što se u djetinjstvu nauči ,u religiji ,glavna pokretačka sila u čovjeku kroz cijeli život, naravno ima i onih koji su dovoljno hrabri da izađu iz ropstva ,koje Krist spasi ,jer su se odrekli destrukcije .

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 5/7/2015, 11:49

Među njima su takođe oprost grehova u trenutku kad prolije krv, mesto u raju, pošteda od suđenja zagrobnog života, sigurnost tokom Sudnjeg dana, kruna od ponosa, rubin lepši od ovog sveta i svega u njemu, i mogućnost da se zauzme za sedamdeset svojih rođaka.
    Osim famoznih devica i slugu, tu je još jedna matrica za manipulaciju, vrlo nalik onoj koja se radi u Katoličkoj i uopšte tradicionalnoj crkvi. Umjesto da se ljudi uče promjeni i usavršavanju karaktera, čemu i služi ovaj život, učeni su da ako rade ili poginu za religijsku mafiju, to im obezbjeđuje oprost od svih grehova, izuzeće od suda, zauzimanje za mrtve ili žive rođake i sl.

Ako se na ovu osnovu doda politička zaluđenost i proizvedena mržnja prema pripadnicima drugih religija, dobijamo formulu kako funkcioniše radikalni islamizam. Slušao sam o primjerima momaka koji su bili sasvim pristojni i bezazleni, a na kraju su završili kao džihadisti.
    Ukoliko nije utemeljen na pravim vrijednostima, čovjek jednostavno ne zna šta će od sebe i gdje da se "pronađe", i tada postaje lak plijen za različite oblike destrukcije.

Još jedan, takođe vrlo bitan aspekt, za održavanje džihada je pravljenje destruktivne, rušilačke i ratne psihoze i atmosfere. Djeca i mladi koji odrastaju u takvom okruženju, kao na primjer u Palestini, sa ogromnim postotkom vjerovatnoće postaju i sami destruktivci.

Ima jedan eksperimentalni primjer iz prakse u svijetu gdje se to pokazalo sasvim tačnim. Riječ je slučaju grada Njujorka kada je u zadnjim decenijama prošlog vijeka kriminal bio u ekspanziji u tom gradu, posebno u disktriktima kao Bronks, Bruklin i dr. Policija je ulagala velike napore da smanji stopu kriminala, tako što su se svom silom obrušili na njih sa težištem napada na "krupne" mafijaše, zločince i ubice. Međutim, situacija se nije mijenjala na bolje, a kriminalci su nicali kao pečurke. Ljudi su postali nepovjerljivi prema svemu i svakome i vrlo sumnjičavi i negativni naboj se osjećao u cijelom gradu.
    Onda je novi gradonačelnik Njujorka smislio i primijenio potpuno novu strategiju. Naime, oni su mnogo više pažnje posvetili samom okruženju nego udarima na kriminalce. Oštećene gradske četvrti su sistematski dovođene u red, razbijeni prozori su mijenjani novim, a policija se više bavila suzbijanjem i prevencijom naizgled sitnih izgreda i destrukcije. Opšta slika grada se uskoro promijenila drastično na bolje, ljudi su postali mirniji, počeli da više komuniciraju među sobom, da se pozdravljaju na ulici, i da sami daju doprinos urednosti i dobroj atmosferi.

Ovo je jedan primjer da se sve može kad se hoće, čak i u višemilionskoj metropoli. Metropola Tokio nalazi se na oko 13.500 km2 na kojem prostoru živi oko 35 miliona ljudi. I sve je organizovano i funkcioniše gotovo savršeno, nigdje nema smeća ili znakova destrukcije, saobraćaj i parking prostori su izvrsno regulisani, ljudi su zaposleni. Ako to recimo poredimo sa Crnom Gorom, čija površina je 13.800 km2, sa svim njenim prirodnim resursima i pogodnostima, gdje živi samo 665.000 stanovnika, i rezultatima koje imamo, poređenje je više nego poražavajuće. Šta nam ovo govori? Da "elita" strahovito manipuliše narodom i kreira uslove u kojima najbolje može pljačkati, parazitirati na tuđi račun i držati narod u stanju ispranosti mozga.
    Građanski rat u Jugoslaviji je klasičan primjer kako oni proizvode psihozu nesigurnosti, straha, destrukcije, nacionalne i vjerske mržnje i sl. Kad bi to oni uspjeli kad bi ljudi bili zaista pobožni, samosvjesni i samokontrolisani? Naravno nikad.

PavleS: komentar modifikovan dana: 28/7/2015, 11:38; prepravljeno ukupno 1 puta

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 27/7/2015, 19:29

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 6/8/2015, 11:25

DANAS JE BLAGA MARIJA: Srbi veruju da se na dan sestre Ilije Gromovnika u kući ništa ne radi!

Ne znaju grešni popovi ni sami više kako da slažu narod od mnoštva paganskih praznika.
    Prvo kažu da je sestra "Ilije Gromovnika", a onda Marija Magdalena, koja je živjela više od 800 godina kasnije.

Nathanael

Komentar  Nathanael on 6/8/2015, 16:09

PavleS (citat):DANAS JE BLAGA MARIJA: Srbi veruju da se na dan sestre Ilije Gromovnika u kući ništa ne radi!

Ne znaju grešni popovi ni sami više kako da slažu narod od mnoštva paganskih praznika.
    Prvo kažu da je sestra "Ilije Gromovnika", a onda Marija Magdalena, koja je živjela više od 800 godina kasnije.

Nevjerovatno je koliko su samo mediji pokvareni ,svako treća vijest ,članak su uvijek o religiji nacije i hvale je ,potiču religiju ,a čak se politike nimalo ne boje ,dakle politiku osuđuju kao najgore zlo ,a religiju uzdižu ,samo dokaz gdje smo i da Srednji vijek nikada nije bio bliži ,zaludu su pali kako podaci kažu 100 milijuna nevinih žrtava .Narod i mediji to je postalo svugdje loš stanje, pokvarenost do srži .
    Sotona navede ljude u ropstvo ,pa malo im da nade ,pa ih kazni ,pa ih napuni nacionalnim i religijskim ponosima ,pa im da razne bolesti .Krug je ogroman i narod ima male šanse da uspije ako se skroz ne obrati Bibliji .

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 10/8/2015, 08:35

Google sve zna. Very Happy

Nathanael

Komentar  Nathanael on 10/8/2015, 14:19

PavleS (citat):

Google sve zna. Very Happy

Hehe Google ne vara Very Happy .
    Samo zašto to GOogle više ne 'radi ' ,zašto više nema takvog načina traženja ,sada mi uopće ,ima par mj ne izbaciva druge pojmove ,nego samo što ja tražim i skroz gore prebaci u gornju tražilicu ,a ne tu .Pitam se jeli većini tako ili je meni nešto na PC-u drukčije .

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 5/9/2015, 00:00

Breath

Broj komentara : 29
    Registration date : 2015-08-30

Komentar  Breath on 5/9/2015, 09:42

SIguran sam da je jedan zdravi zub ,vrijedniji od svih ovih dijamanata .Ali reci to današnjim ženama Very Happy ,one bi prije pošle za ove skeletone ,nego za lijepe mladiće koji čitaju Bibliju Smile i nisu naslijedili bogatstvo niti imaju novca puno . Malo šale ,iako mi žene koje idu za bogate starce ,kriminalce i sl . odaju takav karakter Smile .

Fascinantne fotke ,puno se može naučiti iz ovoga .Na primjer ,što je najveće bogatstvo ,dijamanti koji omogućuju svaki užitak na Zemlji ,ili zdravlje ,koje sjaji ljepotom i radošću .Neka svatko za sebe odluči .Jedna istina mi pada na pamet ,koju sam pročitao u knjizi Ellen White :' Juda je volio Isusa ,ali je više volio novac ' ,to je jako duboko bilo ,ta rečenica mi je ostala u sjećanju zauvijek .

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 5/9/2015, 09:49

Breath (citat):SIguran sam da je jedan zdravi zub ,vrijedniji od svih ovih dijamanata .Ali reci to današnjim ženama Very Happy ,one bi prije pošle za ove skeletone ,nego za lijepe mladiće koji čitaju Bibliju Smile i nisu naslijedili bogatstvo niti imaju novca puno . Malo šale ,iako mi žene koje idu za bogate starce ,kriminalce i sl . odaju takav karakter Smile .

Fascinantne fotke ,puno se može naučiti iz ovoga .Na primjer ,što je najveće bogatstvo ,dijamanti koji omogućuju svaki užitak na Zemlji ,ili zdravlje ,koje sjaji ljepotom i radošću .Neka svatko za sebe odluči .Jedna istina mi pada na pamet ,koju sam pročitao u knjizi Ellen White :' Juda je volio Isusa ,ali je više volio novac ' ,to je jako duboko bilo ,ta rečenica mi je ostala u sjećanju zauvijek .
    Ove scene sa mumijama optočenim draguljima, osim što svjedoče o najtežim oblicima paganizma i kulta mrtvih, pokazuju da crkvenjaci nijesu oskudijevali u dragocjenostima, iznuđenim ili opljačkanim na različite načine kroz vjekove.

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 10/9/2015, 12:55

U Crnoj Gori aktuelna je rasprava o Nacrtu zakona o vjerskim slobodama, protiv kojeg se najviše buni SPC, jer kako izgleda, time bi izgubili privilegovani status.
    Kako god, jutros su fotografi u Kotoru zabilježili i individue poput ovog na slici.

Jovana

Broj komentara : 156

Komentar  Jovana on 10/9/2015, 13:43

Hahaha... E pa show Very Happy  Kakva mu je ovo odora Smile Taj Zakon o slobodi vjeroispovijesti ce mi doci glave. Mogu podijeliti s vama moje porodicno iskustvo. Moj otac mi je bukvalno zaprijetio izbacanjem iz kuce ako ne potpisem taj dokument, ja sam mu rekla da sam ga vec potpisala (a nisam naravno) samo da bih ga smirila. To je nevjerovatno kako crkva ispira mozak, sad su svi skocili da brane kulturno i "duhovno'' nasledje ''crkve'' koja je stvorila osamsto-godisnju Crnu Goru. Tradicija, cojstvo i junastvo. Gomila gluposti... Trebalo bi Miroljuba zvati mislim da ne bi odbio da potpise s obzirom da je iz ovih krajeva i da se prilagodjava veoma dobro  Very Happy

Noemi

Broj komentara : 125
    Registration date : 2015-03-19

Rimokatolička crkva i poganizam u slici

Komentar  Noemi on 24/10/2015, 02:03

Pogledajmo slijedeću činjenicu o obožavanju Baala. Stari zavjet je pun priča o tome. Znate li da je obožavanje Baala u stvari obožavanje sunca? On je raspustio svećenike tuđih bogova koje su Judini carevi postavili da prinose kad na obrednim uzvišicama u Judinim gradovima i u okolini Jeruzalema, a isto tako i one koji su prinosili kad Baalu, suncu mjesecu sazviježđima i svoj nebeskoj vojsci. (2. Carevima 23:5). Sotona je usavršio cijeli lažni religijski sustav zasnovan na obožavanju sunca ili Baala. Sotona sam je bio obožavan pod nazivom Baal. Biblija kazuje da je obožavanje Baala obožavanje vraga. Neka više ne prinose svoje žrtve demonima u obliku jarca koje obožavaju. To će vam biti trajna odredba iz naraštaja u naraštaj. Levitski zakonik 17:7
    I one su pozivale narod na žrtve svojim bogovima, i narod je jeo i klanjao se njihovim bogovima. Tako se Izrael priklonio Baalu fegorskom. I Gospod se žestoko ražesti na Izrael. Brojevi 25:2-4

ljuba79

Broj komentara : 119
    Registration date : 2015-07-23

Noc vestica

Komentar  ljuba79 on 1/11/2015, 14:13

Noc vestica

Nasa deca se polako vec u prvom razredu edukuju u udzbenicima engleskog, kako je zabavno slaviti taj simpaticni praznik strave…uzas…E, takvi dodju vremenom i do ovakvih klubova, gde se ubijaju od droga, i postaju talog u sistemu novog svetskog poretka…

http://www.vaseljenska.com/vesti/tragicna-noc-vestica-u-bukurestu-ili-ritualno-ubistvo-eksplozija-u-klubu-27-mrtvih-180-povredjenih/#comment-405796

Bio je jedan dobar video - ispovest coveka koji je u detinjstvu prisustvovao obredima zrtvovanja, samo ne mogu da nadjem...

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 1/11/2015, 16:49

ljuba79 (citat):Noc vestica

Nasa deca se polako vec u prvom razredu edukuju u udzbenicima engleskog, kako je zabavno slaviti taj simpaticni praznik strave…uzas…E, takvi dodju vremenom i do ovakvih klubova, gde se ubijaju od droga, i postaju talog u sistemu novog svetskog poretka…

http://www.vaseljenska.com/vesti/tragicna-noc-vestica-u-bukurestu-ili-ritualno-ubistvo-eksplozija-u-klubu-27-mrtvih-180-povredjenih/#comment-405796

Bio je jedan dobar video - ispovest coveka koji je u detinjstvu prisustvovao obredima zrtvovanja, samo ne mogu da nadjem...
    I meni ovaj slučaj u Bukureštu vrlo liči na ritualno žrtvovanje pred Noć vještica. U najmanju ruku demoni su upleteni u taj događaj.

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 13/1/2016, 18:53

Da se čovjek zapita đe i među kakvim narodom živi. Ovoga nema ni u holivudskim filmovima.
    Testeriše ne patiše...

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 13/1/2016, 18:54

Moguće da je ovo inscenirano ali svejedno odaje duh i praksu učesnika.

Jovana

Komentar  Jovana on 13/1/2016, 22:50

PavleS (citat):

Da se čovjek zapita đe i među kakvim narodom živi. Ovoga nema ni u holivudskim filmovima.
    Testeriše ne patiše...
    Ovo mjesto, Ostrog, je po meni, ophrljeno demonima, mislim da je jedna velika vecina palih andjela upravo tamo. Ovo je uzas.

Jovana

Komentar  Jovana on 13/1/2016, 22:52

PavleS (citat):

Moguće da je ovo inscenirano ali svejedno odaje duh i praksu učesnika.
    Ovaj klip i da uzmemo u opciju da je isceniran poprilicno je prebolestan. Klasicni paganski umobolni postupci.

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 19/1/2016, 15:54

Noemi

Broj komentara : 125
    Registration date : 2015-03-19

Komentar  Noemi on 10/2/2016, 23:15

ljuba79

Broj komentara : 119
    Registration date : 2015-07-23

Cistili varosicu od demona, ili ih prizivali?

Komentar  ljuba79 on 15/3/2016, 15:28

PavleS
    Admin

Komentar  PavleS on 15/3/2016, 15:48

Klasično prizivanje demona. Ove prakse su upravo proglašene gadostima pred Bogom u 5. Mojsijevoj. Ali da to neko od tih ljudi vidi, popovi bi ih naučili da je Zakon bio jevrejski i da sad ne važi.

Sponsored content

Komentar  Sponsored content Today at 15:06

Danas je 6/12/2016, 15:06